Camso Polska S.A.

Camso_logo-emilCamso Polska S.A (dawniej Solideal Polska S.A.) jako oddział Grupy Camso, światowego lidera w projektowaniu, produkcji i dystrybucji ogumienia przemysłowego, zajmuje się kompleksową realizacją doradztwa technicznego w zakresie prawidłowego doboru oraz obsługą sprzedaży, dostaw towaru i usług montażu opon do wózków widłowych i innych urządzeń transportu wewnętrznego. Portfolio firmy obejmuje szeroką gamę rozmiarów i wersji opon pneumatycznych (Ecomatic ED, Solideal ED Plus, Hauler LT), superelastycznych - pełnych (Ecomatic, Magnum, Xtreme, SolidAir), opasek amortyzujących, a także felg pierścieniowych, skręcanych i tłoczonych bezdętkowych. Dodatkowo spółka zajmuje się produkcją felg na indywidualne potrzeby klienta, usługami wypełniania opon pneumatycznych elastomerem oraz montażem na prasie specjalistycznej opon superelastycznych (pełnych) o średnicach do 2,1m na felgi do 33”.

Firma działa w Polsce od 1997 roku, ostatecznie osiadając z siedzibą w Warszawie, gdzie znajduje się obecnie biuro i zarząd spółki oraz z oddziałem w Sulejówku, gdzie mieści się magazyn opon, gąsienic oraz felg i serwis wymiany opon pneumatycznych, superelastycznych (pełnych) oraz opasek amortyzujących, a także stacja wypełnień opon pneumatycznych elastomerem. Firma stale rozwija zakres oferowanych produktów oraz usług autoryzowanym partnerom handlowym i ich klientom, umożliwiając właściwy dobór rozwiązania do warunków pracy. Obecnie oferta obejmuje również specjalistyczne usługi wymiany opon pneumatycznych i superelasatycznych zarówno w systemie felg wymiennych, jak również demontażu i montażu w miejscu pracy urządzenia. Usługi mobilne są realizowane poprzez autoryzowaną Sieć Partnerską Camso.

Oferta Camso Polska S.A. dedykowana jest zarówno do producentów OEM (pierwsze wyposażenie) oraz na rynek wtórny poprzez sieć Partnerów Handlowych, wspierając kompleksowo każdego użytkownika, który zwróci się do firmy lub sieci dealerów z zapytaniem, bądź konkretnym zapotrzebowaniem. Dostarczamy rozwiązań specjalistycznych, indywidualnych, a także już doskonale już sprawdzonych w celu osiągania najniższego kosztu eksploatacji ogumienia i zadowolenia klienta (LOCS).

Na świecie w całej Grupie Camso pracuje ponad 7500 pracowników w 27 krajach. Firma posiada także 4 centra badawczo-rozwojowe oraz 24 zakłady produkcyjne i działa poprzez międzynarodową sieć dystrybucji w ponad 100 krajach świata.

Camso Polska S.A.
Ul. Trakt Brzeski 35
05-077 Warszawa - Wesoła
+48 22 783 35 90
+48 22 783 35 82
Website: www.camso.co
E-mail: biuro@camso.com

Partnerzy

  • Baumalog
  • Continental
  • Elokon Logistics
  • Log4.pl
  • Logis
  • Mago
  • Olejnik
  • Urząd Dozoru Technicznego
  • WSOZZ
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.